Śląska piłka ponad podziałami

1.FC Katowice

Stowarzyszenie ,, Klub Sportowy 1.FC Katowice ,, z siedzibą w Katowicach ma zaszczyt zaprosić wszystkich sympatyków, kibiców, rodziców ,piłkarzy naszego klubu  na VIII Turniej Piłkarski dzieci rocznik 2006/7 i młodszych ,który odbędzie się w dniach 19.03.2016r o godzinie 9.00 na obiekcie sportowym w Katowicach-Szopienicach przy ul. 11 listopada .Turniej ten corocznie jest organizowany przez nasze stowarzyszenie i ma na celu uczcić pamięć wybitnego sportowca reprezentanta  kraju w piłce nożnej Karola Kossoka, nasze stowarzyszenie kontynuując pamięć o tym wybitnym sportowcu działa na rzecz integracji różnych środowisk w sferze sportowej i kulturowej.

Wszystkich serdecznie zapraszamy

Zarząd klubu

You have no rights to post comments

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2013. 1.FC Katowice. All Rights Reserved.